MOSiR Olecko

Aktualności

Półkolonie Sportowe Lato 2022. Podział na grupy i szczegółowy harmonogram wypoczynku

W poniedziałek, 25 lipca, rusza trzeci i zarazem ostatni turnus półkolonii „Sportowe Lato 2022” w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olecku. Zapraszamy do zapoznania się z programem dwutygodniowego wypoczynku oraz z podziałem na grupy.

INFORMACJE DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW DZIECI Z III TURNUSU (25.07-5.08.2022)

PÓŁKOLONIE SPORTOWE LATO 2022 – PODZIAŁ NA GRUPY W III TURNUSIE
HARMONOGRAM PIERWSZEGO TYGODNIA – III TURNUS
HARMONOGRAM DRUGIEGO TYGODNIA – III TURNUS
PÓŁKOLONIE PORTOWE LATO 2022 – NIEZBĘDNE INFORMACJE

INFORMACJE DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW DZIECI Z II TURNUSU (11.07-22.07.2022)

PÓŁKOLONIE SPORTOWE LATO 2022 – PODZIAŁ NA GRUPY W II TURNUSIE
HARMONOGRAM PIERWSZEGO TYGODNIA – II TURNUS
HARMONOGRAM DRUGIEGO TYGODNIA – II TURNUS
PÓŁKOLONIE PORTOWE LATO 2022 – NIEZBĘDNE INFORMACJE

INFORMACJE DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW DZIECI Z I TURNUSU (27.06-8.07.2022)

PÓŁKOLONIE SPORTOWE LATO 2022 – PODZIAŁ NA GRUPY W I TURNUSIE
HARMONOGRAM PIERWSZEGO TYGODNIA – I TURNUS
HARMONOGRAM DRUGIEGO TYGODNIA – I TURNUS
PÓŁKOLONIE PORTOWE LATO 2022 – NIEZBĘDNE INFORMACJE


PRZED PÓŁKOLONIAMI

TERMINY

Półkolonie SPORTOWE LATO 2022 odbędą się w trzech dwutygodniowych turnusach w następujących terminach:

I turnus: 27 czerwca – 8 lipca
II turnus: 11 lipca – 22 lipca
III turnus: 25 lipca – 5 sierpnia

CENA i ZAPISY

W tym roku cena za pełne dwa tygodnie turnusu wynosi 750 zł. Zapisy na półkolonie rozpoczęły się 30 maja. Tego dnia o godz. 18:00 w Hali Lega odbyło się spotkanie informacyjno-organizacyjne z opiekunami zainteresowanymi zapisaniem dzieci na półkolonie. Już po spotkaniu można było na miejscu wypełnić dokumenty i zapisać dzieci na półkolonie. Już po spotkaniu na stronie www MOSiR w Olecku zamieszczony został komplet dokumentów wymaganych przy zapisach – można je znaleźć na końcu tego akapitu, wydrukować, spokojnie wypełnić w domu, od 1 czerwca dostarczać do recepcji Hali Lega i zapisać dzieci na wybrany turnus. Także od 1 czerwca dokumenty są dostępne w recepcji Hali Lega.

Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby, które chcą skorzystać z pełnego turnus w określonym terminie. W przypadku dostępności miejsc przewiduje się możliwość uczestnictwa przez jeden tydzień turnusu – opłata wynosi wówczas 420,00 zł za tydzień.

Karta uczestnika Półkolonii SPORTOWE LATO 2022 – POBIERZ
Zgoda rodzica/opiekuna na udział dziecka w Półkoloniach SPORTOWE LATO 2022 – POBIERZ
Zgoda na przetwarzanie wizerunku uczestnika Półkolonii SPORTOWE LATO 2022 w celach promocyjno-marketingowych MOSiR w Olecku – POBIERZ
Zgoda rodzica/opiekuna na samodzielny powrót do domu uczestnika Półkolonii SPORTOWE LATO 2022 – POBIERZ

PEŁNA OPIEKA – WYCHOWAWCY, PIELĘGNIARKA, UBEZPIECZENI i WYŻYWIENIE

Uczestnicy każdego turnusu będą mieli zapewnioną opiekę wykwalifikowanych i sprawdzonych w półkolonijnych warunkach, lubianych przez dzieci i młodzież wychowawców oraz opiekę medyczną sprawowaną przez dyplomowaną pielęgniarkę. Dodatkowo wszyscy uczestnicy zostaną ubezpieczani. Plan dnia zakłada początek o godz. 8:00 i zakończenie opieki o godz. 16:00.

Uczestnicy półkolonii będą mieli odpowiednią dawkę energii do działania dzięki dwóm posiłkom serwowanym w ciągu dnia, czyli dzięki drugiemu śniadaniu oraz obiadowi serwowanym w Restauracji Astra.

PROGRAM PEŁEN ATRAKCJI

Energia będzie niezbędna, bo w programie półkolonii znalazły się m.in. treningi z instruktorami piłki nożnej, taekwondo, zajęcia z zumby oraz pływanie na deskach SUP i windsurfingowych. Ponadto przewidujemy wspinaczki na ściance, grę w squasha, tenis ziemny i stołowy, pływanie i zabawy na kąpielisku miejskim „Skocznia” oraz na pływalni w Hali Lega oraz wyzwanie – sportową grę terenową. W programie nie zabraknie też wyjść do kina, wypraw w ciekawe miejsca w Olecku, zabaw ruchowych i kreatywnych, a także, co jest zupełną nowością, niespodzianki! Ale o tej ostatniej nic nie możemy póki co powiedzieć.

STARZY KUMPLE, NOWE ZNAJOMOŚCI, NIEZAPOMNIANE WSPOMNIENIA

Na pewno nie zabraknie nowości, ale najważniejsze, by nie zabrakło zarówno sprawdzonych kumpli ze szkoły, podwórka czy poprzednich półkolonii, a także fajnych osób do zawarcia nowych znajomości. W dobrym towarzystwie i atmosferze czas mija znakomicie, chociaż jak słyszeliśmy w poprzednich latach, często zbyt szybko. Ale zawsze można zapisać się na kolejny turnus.

WARTO ZNAĆ

Regulamin Półkolonii Sportowe Lato 2022 – KLIKNIJ
Program Półkolonii Sportowe Lato 2022 – KLIKNIJ