MOSiR Olecko

Aktualności

Rusza Impuls Olecka Liga Squasha

Czterech zawodników powalczy w tym sezonie zimowym o zwycięstwo w Impuls Oleckiej Lidze Squasha. Walka na korcie w Hali Lega potrwa ponad miesiąc, a mistrzowie rakiety i gumowej piłeczki zagrają po 8 spotkań - po dwa z każdym przeciwnikiem.

czytaj dalej

Finał Wojewódzki w jeździe na wrotkach i rolkach

3 grudnia w Hali Lega zagoszczą dzieci i młodzież szkolna jeżdżące na wrotkach i rolkach. Zmierzą się ze sobą w finale wojewódzkim Szkolnego Związku Sportowego.

czytaj dalej

VI LZS COP w Taekwondo Olimpijskim

27 listopada 2021 roku w Hali Lega odbędzie się VI LZS COP w TAEKWONDO OLIMPIJSKIM, czyli Otwarte Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Taekwondo Olimpijskim pod Patronatem Honorowym Burmistrza Olecka Karola Sobczaka.

czytaj dalej

Mistrzostwa Powiatu Oleckiego Szkolnego Związku Sportowego w Halowej Piłce Nożnej

Mistrzostwa Powiatu Oleckiego Szkolnego Związku Sportowego w Halowej Piłce Nożnej odbędą się w Hali Lega w dniach 23-26 listopada 2021 roku.

czytaj dalej

Drużyny z oleckich szkół zagrają w finale wojewódzkim w tenisie stołowym

18 listopada 2021 roku w Hali Lega odbyły się Mistrzostwa Rejonu VI SZS W-MSZS w tenisie stołowym drużyn w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady.

czytaj dalej

„Przychodzi baba do lekarza” w styczniu w Hali Lega

Świetna komedia w znakomitej obsadzie z muzyką na żywo już 4 stycznia w Hali Lega. Gwiazdorska obsada, kabaretowe żarty, ciekawa fabuła i wyjątkowa oprawa muzyczna. Zapraszamy na "Przychodzi baba do lekarza". Bilet na ten wyjątkowy spektakl może być znakomitym prezentem pod choinkę.

czytaj dalej

Mikołajkowe Rolkowisko w Hali Lega

Pierwsza odsłona jeżdżenia na rolkach na Hali Lega była bardzo udana, dlatego już zapraszamy na kolejne Rolkowisko. Tym razem będzie to edycja Mikołajkowa. Już 5 grudnia, w niedzielne przedpołudnie.

czytaj dalej

Mikołajkowe gry i zabawy przedszkolaka na Hali Lega

8 grudnia na Hali Lega szykuje się niezwykłe wydarzenie dla przedszkolaków. Najmłodszych zapraszamy na Mikołajkowe gry i zabawy i wielką niespodziankę.

czytaj dalej

Amatorski Turniej Halowej Piłki Nożnej

Powoli zbliża się zima, więc nadchodzi też czas na granie w piłkę na hali. Już 4 grudnia pierwsza okazja w jesienno-zimowym okresie, by powalczyć na parkiecie Hali Lega. Zapraszamy na Amatorski Turniej Halowej Piłki Nożnej. Zbierajcie kolegów z zakładu pracy, znajomych, rodzinę, brata, szwagra, namówcie szefa i gramy.

czytaj dalej

Zapisy do Oleckiej Ligi Squasha przedłużone do 20 listopada

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa ponownie zapraszamy miłośników squasha, i wszystkich tych, którzy nie mają wielkiego doświadczenia, a chcą spróbować swoich sił, do gry w Oleckiej Lidze Squasha. Jest już grupa śmiałków, którzy zagrają w OLS, ale liczymy na kolejnych chętnych. Dlatego przedłużamy termin zapisów do 20 listopada.

czytaj dalej

Pływaj w Ledze. Jesienne Międzynarodowe Amatorskie Zawody Pływackie jeszcze w listopadzie

Dwie długości pływalni, a może cztery? Stylem dowolnym, grzbietowym, a może klasycznym lub motylkowym? Każdy wybierze sobie sam zgodnie z możliwościami i preferencjami. Zapraszamy wszystkich chętnych na Jesienne Międzynarodowe Amatorskie Zawody Pływackie "Pływaj w Ledze".

czytaj dalej

FluoParty dla dzieci i młodzieży

W piątek, 29 października o godz. 17:00, zapraszamy dzieci i młodzież na trochę strasznie fajnej zabawy.

czytaj dalej

Rolkowisko i Rolkodisco w Hali Lega

Tego w Hali Lega jeszcze nie było! Już 7 listopada udostępnimy cały parkiet miłośnikom jazdy na kółkach. Będzie można po prostu pojeździć w ramach Rolkowiska lub też jeździć tanecznym krokiem podczas Rolkodisko. Jak na pierwszy raz przystało - wszystko w promocyjnych cenach.

czytaj dalej

Działaj i zarabiaj na Hali Lega. Pomieszczenia do wynajęcia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku ogłasza dwa przetargi na wynajem powierzchni w Hali Lega. Do wynajęcia są pokój z możliwością wykonywania zabiegów związanych z masażem oraz pomieszczenie na prowadzenie np. sklepiku, bufetu, biura lub innej działalności.

czytaj dalej

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Olecka

30 października o godz. 10:00 w Hali Lega rozpocznie się w Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Olecka. Zmagania w tej widowiskowej i dynamicznej dyscyplinie zostaną rozegrane w kilku kategoriach wiekowych.

czytaj dalej