MOSiR Olecko

Aktualności

Olecki Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą”

Olecki bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" wystartuje 29 stycznia o godz.12:00 z Placu Wolności. Akcja ma na celu promocję zdrowego i aktywnego trybu życia oraz zwrócenie uwagi na problem cywilizacyjny, jakim jest cukrzyca.

czytaj dalej

Przerwa w zajęciach stałych

Informujemy, że w okresie szkolnych ferii zimowych tj.  od 23 stycznia do 5 lutego nie są prowadzone zajęcia stałe: aqua aerobic, ścianka wspinaczkowa dla dzieci oraz Akademia Badmintona.

czytaj dalej

Karnawałowe RolkoDisco w Hali Lega

W sobotni karnawałowy wieczór 21 stycznia zapraszamy na rolkową dyskotekę – RolkoDisco w Hali Lega. Jeździć, tańczyć i szaleć na rolkach będzie można w godz. 19:00-21:00. Świetna i szalona zabawa, aktywnie spędzony czas, efekty świetlne i znakomita muzyka. Zapraszamy.

czytaj dalej

Dzień Babci i Dziadka na pływalni

21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia świętują dziadkowie. Jak najlepiej spędzić ten wyjątkowy czas? Wspólnie i do tego aktywnie! Z tej okazji wszystkich dziadków, babcie i wnuków zapraszamy na specjalne wydarzenie na pływalni w Hali Lega.

czytaj dalej

Turniej Squasha o Puchar Dyrektora

Zapraszamy miłośników squasha na Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR w Olecku. Zmagania zawodników odbędą się 14 stycznia 2023 r., o godz. 10:00 na korcie w Hali Lega. 

czytaj dalej

Zlot fanów 8 kółek

8 stycznia w Hali Lega rządzą rolkomaniacy. Przyjdź i sprawdź, może to również zajawka dla Ciebie. Zapraszamy na frajdę i pozytywne szaleństwo na 8 kółkach!

czytaj dalej

Wielkie morsowanie dla odważnych

Już po raz siódmy na Kąpielisku Miejskim „Skocznia” odbędzie się wspólne morsowanie. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku i doświadczenia w zimowych kąpielach w lodowatej wodzie.

czytaj dalej

Zimowsko 2023

Zimowisko "Ferie na sportowo" w 2023 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olecku to dwa turnusy pełne sportowych wyzwań, atrakcji, wrażeń i aktywności. Ponadto pełna i profesjonalna opieka, wyżywienie, ubezpieczenie i wspomnienia na długi czas oraz nieustanny kontakt z rówieśnikami. Zapisy ruszają 2 stycznia o godz. 11:00.

czytaj dalej

Zakończyliśmy prace konserwacyjne

Informujemy, że zakończyliśmy prace konserwacyjne na pływalni. W najbliższym czasie tj. od 2 stycznia 2023 roku nastąpi ponowne uruchomienie basenu.

czytaj dalej

Czy są tu miłośnicy gier planszowych?

To nasza kolejna poświąteczna propozycja dla Was - 28 grudnia w godzinach 10:00-16:00 zapraszamy na Planszomanię, czyli dzień z grami planszowymi w Hali Lega.

czytaj dalej

Życzenia świąteczno-noworoczne

Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok to magiczny czas dla wszystkich. W tym wyjątkowym okresie w roku kierujemy do Was kilka słów...

czytaj dalej

Kółka w ruch. Płyta hali cała dla Was

27 i 29 grudnia zapraszamy wszystkich fanów jazdy na rolkach i wrotkach pod dach Hali Lega na kolejne edycje Rolkowiska. Szykujemy dla Was nie lada wyzwania, na parkiecie hali sportowej będziecie mogli sprawdzić się na rolkowym torze przeszkód. Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę, śmiało będą mogli ćwiczyć swoje umiejętności w jeździe na rolkach. Płyta hali cała dla Was.

czytaj dalej

Świąteczny konkurs rozstrzygnięty!

W dniach 8-19 grudnia MOSIR Olecko zorganizował konkurs pod nazwą „Sportowa ozdoba choinkowa”. Pomysł oraz technika wykonania pracy była dowolna, jednak tematyka musiała nawiązywać do sportu.

czytaj dalej

Godziny funkcjonowania obiektów MOSiR w okresie świąteczno-noworocznym

W okresie świąteczno-noworocznym obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku, w tym Hala Lega, zamknięte będą w Wigilię, pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra i w Nowy Rok.

czytaj dalej

Świąteczny Konkurs. Twoja sportowa ozdoba na choince przed Halą Lega

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia przed wejściem do Hali Lega stanęła ogromna choinka. Potrzebujemy Waszej pomocy, aby oryginalnie ozdobić nasze bożonarodzeniowe drzewko.

czytaj dalej