MOSiR Olecko

Aktualności

Mistrzostwa Województwa W-M SZS w jeździe na wrotkach i rolkach

4 grudnia w Hali Lega w Olecku odbędzie się Finał Wojewódzki Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Jeździe na Wrotkach i Rolkach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Początek  zmagań o godzinie 10:00.

czytaj dalej

Mikołajkowe gry i zabawy przedszkolaka w Hali Lega

6 grudnia w Hali Lega szykuje się niezwykłe wydarzenie dla przedszkolaków. Najmłodszych zapraszamy na mikołajkowe gry i zabawy. Nasz parkiet zamieni się w śnieżną krainę, w której na najmłodszych czekał będzie szereg zadań i wyzwań od elfów, bałwanków, a nawet od samego Świętego Mikołaja.

czytaj dalej

Rodzinny Poranek Sportowy

W niedzielę, 26 listopada zapraszamy na Rodzinny Poranek Sportowy. Do Waszej dyspozycji oddajemy przestrzeń w hali wraz z masą najróżniejszego sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Do tego dmuchańce, speedball, teqball, a także strefa badmintona. To znakomita okazja, by w rodzinnym gronie spędzić aktywnie kilka niedzielnych chwil. Zapraszamy w godzinach 10:00-12:00.

czytaj dalej

Ograniczenia w dostępności pływalni oraz strefy SPA

W związku z organizacją VIII Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego OTYLIADA oraz Oleckiej Nocy Saun w dniu 18 listopada pływalnia od godziny 16:00 oraz strefa SPA będą niedostępne.

czytaj dalej

Mikołajkowy Integracyjny Turniej Badmintona

Zapraszamy na wielkie zmagania Osób z Niepełnosprawnościami w kometkę. Mikołajkowy Integracyjny Turniej Badmintona odbędzie się 7 grudnia 2023 r. w Hali Lega. Oficjalne rozpoczęcie zawodów o godzinie 9:30. Wydarzenie objęte Honorowym Patronatem Burmistrza Olecka. Organizatorem turnieju jest Warsztat Terapii Zajęciowej w Olecku. 

czytaj dalej

Olecka Noc Saunowa

Dni robią się coraz chłodniejsze, dlatego podkręcamy temperaturę. 18 listopada zapraszamy na rozgrzewającą Olecką Noc Saunową. Tej nocy zabierzemy Was w świat relaksu, aromaterapii i wyciszenia. To doskonały pomysł na spędzenie jesiennego wieczoru. Start godzina 20:00.

czytaj dalej

Ograniczenia w dostępności pływalni w Hali Lega

W związku z organizacją II Jesiennych Międzynarodowych Amatorskich Zawodów Pływackich “Pływaj w Ledze” w dniu 4 listopada pływalnia będzie niedostępna w godzinach 9:00-16:00. Aqua Aerobik odbędzie się o godzinie 8:00. Zajęcia w wodzie dla 4 i 5 latków odbędą się o godzinie 14:00.

czytaj dalej

Zajęcia fitness w Hali Lega

Od listopada startują zajęcia fitness w Hali Lega. Ćwiczenia fitness modelują ciało, pomagają zadbać o kondycję, zdrowie i samopoczucie. Co więcej, aktywność ta dodaje energii i poprawia nastrój. Zajęcia skierowane są do młodzieży i osób dorosłych.

czytaj dalej

Dostępność obiektów w dniu 1 listopada

1 listopada obchodzona jest uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu kompleks sportowo-rekreacyjny MOSiR Olecko będzie zamknięty. Na Halę Lega oraz pozostałe nasze obiekty zapraszamy w innym terminie.

czytaj dalej

Festiwal Siatkówki Dziewcząt i Chłopców w Hali Lega

W dniach 4-5 listopada parkietem Hali Lega zawładną młodzi siatkarze. Zgłoszone drużyny wezmą udział Festiwalu Siatkówki Dziewcząt i Chłopców z okazji Święta Niepodległości o Puchar Prezesa MWZPS. Wydarzenie objęte jest Patronatem Burmistrza Olecka. Początek zmagań o godzinie 9:00.

czytaj dalej

II Jesienne Międzynarodowe Zawody Pływackie „Pływaj w Ledze”

W związku z licznym zainteresowaniem już 4 listopada odbędzie się drugie tej jesieni święto pływania w Hali Lega. Zapraszamy na II Jesienne Międzynarodowe Amatorskie Zawody Pływackie „Pływaj w Ledze”. W październikowej edycji udział wzięło blisko 140 pływaków z Polski i Ukrainy, którzy rywalizowali w czterech stylach: dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym w kategoriach dziewcząt i chłopów. 

czytaj dalej

Ograniczenia w dostępności Hali Lega

W związku z organizacją Jesiennych Międzynarodowych Amatorskich Zawodów Pływackich “Pływaj w Ledze” w dniu 21 października w godz. 9:00-14:00 pływalnia będzie niedostępna. Aqua aerobik odbędzie się o godz. 8:00. Zajęcia w wodzie dla 4 i 5 latków - godz. 14:00. Z kolei w niedzielę, 22 października wystąpią ograniczenia w dostępności większości obiektów w Hali Lega. Pływalnia będzie nieczynna w godzinach 12:00 - 13:00. Hala z wyjątkiem siłowni będzie niedostępna cały dzień. Obiekt częściowo wyłączony z użytku z powodu organizacji wydarzenia.

czytaj dalej

RolkoDisco w Hali Lega

Halo Rolkomaniacy! Pogoda jest mało sprzyjająca do jazdy na podwórku, więc po letniej przerwie ponownie zapraszamy na nasz parkiet. W niedzielę, 29 października rozpoczniemy kolejny rolkowy sezon w Hali Lega i to nie byle jak - zapraszamy na DISCO Rolkowisko. Świetna i szalona zabawa, aktywnie spędzony czas, lasery, efekty świetlne i znakomita muzyka, a także KONKURS na najlepsze przebranie. Szykuje się niezła frajda dla małych i dużych rolkomaniaków!

czytaj dalej

Mikołajkowy Nocny Turniej Halowej Piłki Nożnej

Zapraszamy do wzięcia udziału w Mikołajkowym Nocnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Zbierzcie 5-osobową ekipę, namówcie kolegów z pracy, znajomych, rodzinę i wpadnijcie pograć na parkiet w Hali Lega. Zmagania piłkarskich drużyn odbędą się 9 grudnia. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 6 grudnia.

czytaj dalej

Przedłużamy sezon na kortach tenisowych

Przedłużamy sezon na korzystanie z kortów tenisowych MOSiR Olecko. Boiska do gry w tenisa ziemnego czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00, a także w weekendy w godzinach 10:00-18:00. Korty czynne do odwołania. Zapraszamy!

czytaj dalej