MOSiR Olecko

Aktualności

Pływacki „Olecki Plusk” już 1 października w Hali Lega

1 października zapraszamy na pływalnię w Hali Lega na "Olecki plusk", czyli pierwsze tego typu w naszym mieście zawody pływackie dla dzieci (roczniki 2008 i młodsze). Na start zapraszamy zarówno tych, którzy już trochę pływają, jak i tych, którzy dopiero zaczynają lub do pływania potrzebują jeszcze np. rękawków czy deski oraz pomocy opiekuna.

czytaj dalej

VI Finswimming North Cup 2022 w Hali Lega

W dniach 24-25 września 2022 roku po raz kolejny odbędą się na pływalni w Hali Lega VI Mistrzostwa Makroregionu Europy Północno-Wschodniej w Pływaniu w Płetwach. Pierwsze starty podczas Finswimming North Cup już w sobotę o godz. 10:05.

czytaj dalej

XXIX Oleckie Otwarte Biegi dla Dzieci i Młodzieży oraz Dorosłych

W sobotę, 24 września zapraszamy na Stadion Miejski w Olecku, by sprawdzić się, rywalizować i spędzić aktywnie kilka chwil podczas Oleckich Otwartych Biegów. Już 29. w historii. Na starcie staną zarówno najmłodsi zawodnicy, jak i doświadczeni, którzy pobiegną w kategorii OPEN.

czytaj dalej

Ograniczenia w korzystaniu z pływalni w Hali Lega

W Związku z organizacją VI NORTH CUP - Olecko Lega 2022 VI Mistrzostwa Makroregionu Europy Północno-Wschodniej w Pływaniu w Płetwach pływalnia w Hali Lega będzie niedostępna od 23.09 od godz. 19:00 do 25.09 do godz. 18:00.

czytaj dalej

Mistrzostwa powiatu w tenisie ziemnym na kortach MOSiR

W niedzielę, 11 września, zapraszamy na korty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku na ostatni turniej tenisa ziemnego w tym sezonie. Kto zostanie mistrzem powiatu 2022?

czytaj dalej

Śladami Orłów Górskiego. Wisła Płock, Stomil Olsztyn i Czarni zagrają w Olecku

Dziesięć drużyn piłkarskich roczników 2012 i młodszych zagra w sobotę, 10 września, na Stadionie Miejskim w Olecku w Festiwalu Piłkarskim Śladami Orłów Górskiego. W akcji będzie można zobaczyć m.in. piłkarskie diamenty Stomilu Olsztyn, Wisły Płock, Jaguara Gdańsk i oczywiście Czarnych Olecko.

czytaj dalej

Pod dach w Hali Lega. Zajęcia dla dzieci na ściance wspinaczkowej

W roku szkolnym 2022-2023 w MOSiR w Olecku wracają zajęcia dla dzieci na ściance wspinaczkowej. Rozwój, zabawa, pasja, wyzwania. Nauka techniki wspinania, aktywność fizyczna, budowanie siły i wytrzymałości oraz odwagi. To zajęcia dla każdego.

czytaj dalej

Aqua Aerobic – przepis na zdrowie, kondycję i dobry humor

5 września ruszył kolejny sezon Aqua Aerobicu na pływalni w Hali Lega. Trzy razy w tygodniu rano wszyscy chętni mogą energicznie poćwiczyć na naszej pływalni pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

czytaj dalej

Akademia Badmintona dla dzieci w MOSiR Olecko. Zapisy ruszyły

Zapraszamy na zupełnie nowe zajęcia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olecku. Już we wrześniu rusza Akademia Badmintona dla dzieci.

czytaj dalej

Neo-nówka na urodzinach w Olecku, Neo-nówka w Hali Lega

13 listopada zapraszamy na występ kabaretu, o którym zrobiło się ostatnio bardzo głośno ze względu na skecz "Wigilia 2022". Neo-Nówka wystąpi w Hali Lega z okazji swoich urodzin. Urodzin, na jakich jeszcze nie byliście.

czytaj dalej

XXIII Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Lecha Kuranowskiego

28 sierpnia zapraszamy wszystkich miłośników tenisa ziemnego do gry o wyjątkowy puchar. Na kortach MOSiR Olecko już po raz 23. odbędą się tenisowe zmagania o trofeum wielkiego pasjonata "białego sportu", miłośnika tenisa ziemnego, Pana Lecha Kuranowskiego.

czytaj dalej

Kresowe Trail. Dwie piękne i wymagająca biegowe trasy czekają

11 września zapraszamy na biegowy start po trasach nad jeziorami Oleckim Wielkim i Sedraneckim. Kresowe Trial to próba na 8 kilometrów - "Szpurt" i 17 km - "Wertep".

czytaj dalej

Maratony Kresowe znowu w Olecku. Piękna i wymagająca trasa, wyścigi dla dzieci i dorosłych

W niedzielę, 11 września 2022 r., po raz kolejny wystartują Maratony Kresowe. Nasza "garbata" trasa jest wymagająca, ale i niezwykle urokliwa. Będzie więc sporo ścigania, ale i trochę do podziwiania.

czytaj dalej

Terminarz jesiennych meczów seniorów MLKS Czarni Olecko w klasie okręgowej

MLKS Czarni Olecko grają w piłkarskim sezonie 2022-2023 ponownie w klasie okręgowej. Po utrzymaniu się drużyny seniorów w tej lidze po barażach, kibice liczą, że nowy sezon przyniesie więcej radości niż miniony. Już wiadomo, jak wygląda jesienny terminarz drużyny Czarnych.

czytaj dalej

Paweł Lipka wygrał turniej tenisa ziemnego w ramach Active Festival Olecko

Dwie tenisistki i ośmiu tenisistów zagrało 14 sierpnia na kortach MOSIR Olecko w Otwartym Turnieju Tenisa Ziemnego w ramach Active Festival Olecko. Przy siatce spotkali się reprezentanci i reprezentantki Olecka, Warszawy, Gołdapi, Ostrowi Mazowieckiej, Suwałk, Ełku, Grodziska Mazowieckiego oraz angielskiego Derby.

czytaj dalej