MOSiR Olecko

Aktualności

Półkolonie Sportowe Lato 2024

Lato zbliża się wielkimi krokami, zatem to idealna pora, aby pomyśleć o zapewnieniu swojemu dziecku wakacji pełnych wrażeń. Już dziś ruszają zapisy na nasze półkolonie „Sportowe Lato 2024”!

czytaj dalej

III Mazurskie Zawody Agility

W weekend 1-2 czerwca szykuje się wielki pokaz psich umiejętności. Zapraszamy na III Mazurskie Zawody Agility pod patronatem Burmistrza Olecka. Psy będą rywalizowały na specjalnie przygotowanym torze w kilku kategoriach i konkurencjach. Warto przyjść i zobaczyć, co potrafią te czworonogi. Zawody odbędą się na boisku ze sztuczną murawą MOSIR Olecko i potrwają dwa dni.

czytaj dalej

Olecki Dzień Zdrowia

Po raz kolejny Burmistrz Olecka zaprasza na Olecki Dzień Zdrowia, który będzie doskonałą okazją do zadbania o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, dlatego też co roku poszerza się oferta bezpłatnych badań i konsultacji profilaktycznych. Tegoroczne obchody odbędą się 26 maja na hali sportowej Lega w Olecku i wyjątkowo połączone będą z Dniami Rodziny pod hasłem Dzień Zdrowia Mojej Rodziny.

czytaj dalej

49. Krajowy Finał Czwórboju Lekkoatletycznego

14-15 czerwca 2024 r.  na Stadionie Miejskim w Olecku rywalizować będą mistrzowie województw w czwórboju lekkoatletycznym. W zmaganiach wezmą udział 32. sześcioosobowe drużyny. Będą to przedstawiciele szkół podstawowych z całej Polski.

czytaj dalej

Kurs ratownika wodnego

Zapraszamy wszystkich chętnych na kurs ratownika wodnego organizowany przez Oleckie Stowarzyszenie WOPR. Egzamin wstępny odbędzie się 29 maja o godz. 18:30 na pływalni w Hali Lega. 

czytaj dalej

XVII Olimpiada Milusińskich im. Romualda Wojnowskiego

W niedzielę, 26 maja Stadion Miejski w Olecku opanują najmłodsi miłośnicy sportu. Tego dnia odbędzie się już XVII edycja Olimpiady Milusińskich im. Romualda Wojnowskiego. Początek o godz. 10:00.

czytaj dalej

Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Juniorów Młodszych

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Juniora Młodszego, które odbędą się w dniach 17-18 maja w Hali Widowiskowo - Sportowej LEGA MOSiR Olecko.

czytaj dalej

Turniej Squasha o Puchar Dyrektora MOSiR w Olecku

Zapraszamy miłośników squasha na wiosenną edycję Turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR w Olecku. Zmagania zawodników odbędą się w sobotę, 11 maja 2024 r., o godz. 10:00 na korcie w Hali Lega.

czytaj dalej

Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki w kategorii czwórki o Puchar Burmistrza Olecka

W sobotę, 4 maja zapraszamy do Hali Lega MOSiR Olecko na dawkę siatkarskich emocji. W tym dniu odbędzie się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki w kategorii czwórki o Puchar Burmistrza Olecka. Początek siatkarskich zmagań młodych zawodniczek i zawodników o godzinie 10:00. Organizatorem wydarzenia jest UKS Dębina Nieporęt. Zapraszamy na trybuny!

czytaj dalej

Turniej Tenisa Ziemnego Otwarcie Sezonu 2024

Tradycyjnie 1 maja odbędzie się turniejowe otwarcie sezonu tenisowego na kortach MOSiR w Olecku. Wszystkich miłośników tenisa ziemnego stęsknionych za odbijaniem piłeczki na świeżym powietrzu zapraszamy do gry. Początek zmagań o godz. 10:00

czytaj dalej

Pool Party i wodny tor przeszkód na pływalni w Hali Lega

Tego jeszcze nie było! W piątkowy wieczór, 12 kwietnia zapraszamy na Pool Party. Start godz. 18:00. Dodatkowo przez resztę weekendu zostaje z nami tor wodny, z którego możecie korzystać pod czujnym okiem naszych ratowników w godzinach otwarcia pływalni.

czytaj dalej

Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora MOSiR w Olecku

We wtorek, 16 kwietnia w Hali Lega będzie królowała piłka nożna. Zapraszamy szkoły podstawowe z terenu Gminy Olecko do wzięcia udziału w Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora MOSiR w Olecku. Początek zmagań o 10:00.

czytaj dalej

Życzenia świąteczne

Z okazji świąt Wielkiej Nocy składamy wszystkim użytkownikom obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, wszystkim mieszkańcom Olecka i gościom odwiedzającym nasze miasto najlepsze życzenia.

czytaj dalej

Wiosenne warsztaty Qigong i Tai Chi

Jak najkorzystniej z punktu widzenia medycyny chińskiej przygotować się na nadejście wiosny? Jakie praktyki wspomogą oczyszczanie organizmu po zimie? Jakie ćwiczenia Qigong i Tai Chi pozwolą nam najlepiej skorzystać z tej wyjątkowej przemiany? Na te i inne pytania odpowiedź uzyskasz podczas wyjątkowych warsztatów, które odbędą się 7 kwietnia w Hali Lega. 

czytaj dalej

Funkcjonowanie Hali Lega w okresie wielkanocnym

Informujemy, że w okresie wielkanocnym nastąpi przerwa w funkcjonowaniu Hali Lega. Obiekt będzie zamknięty przez trzy dni, od Wielkiej Soboty do Poniedziałku Wielkanocnego.

czytaj dalej