Obiekty sportowe

Obozowisko i pole namiotowe

Pod namiot nad wodę

Na obozowisku znajdującym się obok stadionu, 30 metrów od plaży miejskiej i 500 od centrum miasta jest miejsce na 60 namiotów. Przygotowano grilla, miejsce na ognisko, ławki oraz oświetlenie. Pole namiotowe zajmuje łącznie 3684m2. Całość jest ogrodzona i strzeżona.

W budynku są

  • toalety,
  • prysznice
  • oraz kuchnia.
  • wszystko jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

MPR – Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów „przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym. M.in. stojaki umożliwiające bezpieczne pozostawienie rowerów, sprzęt powalający na dokonanie podstawowych napraw oraz pomieszczenia do przechowywania lub nawet wysuszenia bagażu.

Na terenie obozowiska można rozbić namioty, bezpiecznie i nieodpłatnie pozostawić rower, odpocząć, spożyć posiłek oraz zasięgnąć informacji o imprezach sportowych i kulturalnych oraz atrakcjach turystycznych Olecka i okolic.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

Wirtualny spacer

screenshot z wirtualnego spaceru

Business View to wysokiej jakości wirtualny spacer stworzony ze zdjęć 360º i wykonany w technologii Street View. Jest dostępny w wyszukiwarce Google, na Mapach Google i w Google+.

Aby zwiedzić wszystkie obiekty Hali „Lega” kliknij na liście niżej lub wybierz w menu po prawej stronie odpowiedni numer.