Obiekty sportowe

Boiska do siatkówki plażowej

Tuż obok kortów tenisowych, dzieląc ich zalety, znajdują się dwa boiska do siatkówki plażowej. Jest to idealne miejsce do gry zarówno rekreacyjnej, jak i turniejowej. Turniejów każdego lata jest w Olecku wiele, w tym także najbardziej prestiżowy i mocno obsadzony Turniej o Puchar Burmistrza Olecka rozgrywany zazwyczaj pod koniec lipca. Widowiskową grę oglądają setki kibiców. Całkowite poświęcenie się sportowym wyzwaniom lub rekreacji umożliwia baza hotelowa otaczająca olecki kompleks sportowy.

Hotele, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe położone nie dalej niż 200 metrów od obiektów sportowych zapewniają możliwość wypoczynku i regeneracji sił. Tuż obok znajduje się odpowiednie zaplecze – urokliwa Ignasiówka mieszcząca kawiarenkę, natryski i toalety.

Cennik

Bilet jednorazowy – 18,00 zł **
Bilet jednorazowy – boisko do siatkówki plażowej -turniej pow. 4 godz. – 175,61 zł **

Najem boiska do siatkówki plażowej*** – 20,00 zł
Najem boisko do siatkówki plażowej – turniej pow. 4 godz.*** – 200,00 zł

**Bilet jednorazowy – osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej na obiekcie.
*** Grupa zorganizowana – podmioty pozostałe, które przed korzystaniem z obiektu, podpisały stosowną umowę (np. kluby sportowe, kolonie, stowarzyszenia, fundacje)

Wirtualny spacer

screenshot z wirtualnego spaceru

Business View to wysokiej jakości wirtualny spacer stworzony ze zdjęć 360º i wykonany w technologii Street View. Jest dostępny w wyszukiwarce Google, na Mapach Google i w Google+.

Aby zwiedzić wszystkie obiekty Hali „Lega” kliknij na liście niżej lub wybierz w menu po prawej stronie odpowiedni numer.