MOSiR Olecko

Galeria

Półkolonie SPORTOWE LATO 2023

Półkolonie „SPORTOWE LATO 2023”  za nami. To było SZEŚĆ aktywnych tygodni, TRZY znakomite turnusy i blisko 200 super uczestników.

Każdy dzień półkolonii był wypełniony atrakcjami, które stanowiły nie tylko doskonałą zabawę, ale także pobudzały sportowego ducha naszych podopiecznych. Uczestnicy codziennie brali udział w sportowych wyzwaniach. Dzieci miały okazję spróbować wielu aktywności: tenis ziemny, ścianka wspinaczkowa, squash, zajęcia w Oleckim Klubem Wodnym, zabawy na plaży, lekkoatletyka, windsurfing, piłka siatkowa, latawce czy frajda na dmuchańcach. Ponadto warsztaty malowanie ceramiki, dzień pizzy, gry planszowe, zajęcia plastyczne, laboratorium odkrywcy, zajęcia na temat bezpieczeństwa prowadzone przez Komendę Powiatową Policji w Olecku, wyzwania z Centrum Informacji Turystycznej, bańki mydlane XXL oraz seans filmowy w Regionalnym Ośrodku Kultury „Mazury Garbate”. Do tego odlotowa zabawa i warsztaty w Parku Trampolin HOP. Oj działo się!

Dziękujemy uczestnikom, opiekunom i prowadzącym za świetny czas, wszystkie uśmiechy, szalone chwile i mnóstwo energii. Dziękujemy, że byliście z nami!

DO ZOBACZENIA 😊

Przypominamy, że pełne fotorelacje z poszczególnych turnusów znajdują się na grupach:

I turnus – KLIKNIJ!

II turnus – KLIKNIJ!

III turnus – KLIKNIJ!