MOSiR Olecko

36 zawodników zagrało w Olecczanka Cup podczas Active Festival Olecko

36 tenisistów wzięło udział w rozegranym w ramach Active Festival Olecko turnieju „Olecczanka Cup” o Puchar Iwony Chybickiej. Rywalizacja dzieci i młodzieży toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych.

W grupie do lat 12 najlepszy na oleckich kortach okazał się Krzysztof Majewski. W finale pokonał Jana Trzcińskiego. Na najniższym stopniu podium znalazł się z kolei Oskar Woods.

W rywalizacji młodzieży od 13. do 18. roku życia w finale zwyciężył Adam Karolonek, który pokonał swojego imiennika, Adama Koperwasa. Na 3. pozycji znalazł się Franek Wiliński.

Serdecznie dziękujemy Pani Iwonie Chybickiej za ufundowanie pięknych pucharów, obecność na turnieju i pomoc w organizacji zmagań młodych tenisistów. Dziękujemy równie serdecznie Panu Jarosławowi Gogaczowi, który czuwał od początku do końca nad prawidłowym przebiegiem turnieju.

W tenisowym kalendarzu MOSiR w Olecku na 2024 rok turniej Olecczanka Cup na pewno zagości ponownie. Podczas tegorocznej edycji nie brakowało pomysłów do wdrożenia podczas kolejnych zmagań na oleckich kortach.