MOSiR Olecko

Aktualności

Zimowsko 2023

Zimowisko „Ferie na sportowo” w 2023 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olecku to dwa turnusy pełne sportowych wyzwań, atrakcji, wrażeń i aktywności. Ponadto pełna i profesjonalna opieka, wyżywienie, ubezpieczenie i wspomnienia na długi czas oraz nieustanny kontakt z rówieśnikami. Zapisy ruszają 2 stycznia o godz. 11:00.

Zimowisko „Ferie na sportowo” podzieliliśmy na dwa tygodnie przerwy w nauce. Można zapisać się na turnus trwający od 23 do 27 stycznia lub obejmujący drugi tydzień ferii zimowych w szkołach, tj. 30 stycznia – 3 lutego. Uczestnictwo w jednym tygodniu to koszt 530 zł.

W programie „Ferii na sportowo” znajdują się m.in. zajęcia sportowe (unihokej, ścianka wspinaczkowa, tenis ziemny, pływanie, squash), zajęcia relaksacyjne, seans filmowy w kinie w Regionalnym Ośrodku Kultury, wycieczka do krainy alpak w Sobolach. Uczestnicy mają zapewnione dwa posiłki: II śniadanie oraz obiad w Restauracji Astra, ubezpieczenie oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawców, a także podstawową opiekę medyczną.

Turnusy zimowiska „Ferie na sportowo”:

I turnus
23 stycznia – 27 stycznia

Podział na grupy – KLIKNIJ
Plan zajęć podczas turnusu – KLIKNIJ

II turnus
30 stycznia – 3 lutego
Plan zajęć podczas turnusu – KLIKNIJ

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE ZIMOWISKA >>
REGULAMIN ZIMOWISKA >>

Warunkiem uczestnictwa w zimowisku jest:

1. Dostarczenie kompletu wypełnionych dokumentów przy zapisywaniu dziecka na zimowisko:

  • Zgoda na uczestnictwo w półkoloniach – POBIERZ
  • Karta kwalifikacyjna – POBIERZ
  • Zgoda na przetwarzanie wizerunku – POBIERZ
  • Zgoda na samodzielny powrót dziecka (tylko dla zainteresowanych) – POBIERZ

2. Dokonanie opłaty w nieprzekraczalnym terminie:

  • 16.01.2022 r. dla uczestników I turnusu
  • 23.01.2022 r. dla uczestników II turnusu

Niezłożenie wszystkich wymaganych dokumentów i/lub brak opłaty we wskazanych terminach skutkowało będzie skreśleniem z listy uczestników i zwolnieniem miejsca dla innych zainteresowanych.

Więcej informacji w recepcji Hali Lega, tel. 87 520 20 48 i pod adresem e-mail: promocja@mosir.olecko.pl. Nie prowadzimy telefonicznych zapisów na zimowisko! Liczba miejsc ograniczona.