MOSiR Olecko

Aktualności

Paweł Lipka wygrał turniej tenisa ziemnego w ramach Active Festival Olecko

Dwie tenisistki i ośmiu tenisistów zagrało 14 sierpnia na kortach MOSIR Olecko w Otwartym Turnieju Tenisa Ziemnego w ramach Active Festival Olecko. Przy siatce spotkali się reprezentanci i reprezentantki Olecka, Warszawy, Gołdapi, Ostrowi Mazowieckiej, Suwałk, Ełku, Grodziska Mazowieckiego oraz angielskiego Derby.

Po zaciętej rywalizacji od pierwszej rundy aż do finału zwycięski okrzyk wydobył z siebie Paweł Lipka z Ełku, który w decydującym meczu wygrał z reprezentującym Suwałki Karolem Szymańskim. Trzecie miejsce zajął przedstawiciel Olecka Robert Karniej, który w spotkaniu o podium pokonał Jerzego Kuprewicza.

Najlepsi tenisiści 4. edycji turnieju w ramach Active Festival Olecko otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe i gadżety związane z festiwalem, a także z Gminą Olecko. Zwycięzca z rąk dyrektora MOSIR Olecko Michała Ptaszyńskiego odebrał też specjalną nagrodę w postaci arbuza, który na pewno pomógł w regeneracji po wyczerpujących zmaganiach na korcie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą atmosferę, sportową rywalizację i udział w turnieju. Zapraszamy na kolejne turnieje tenisa ziemnego na oleckich kortach i oczywiście na jubileuszowy turniej AFO w 2023 roku.