MOSiR Olecko

Aktualności

Zajęcia tenisowe dla dzieci

Tenis ziemny dostarcza dzieciom sporej dawki ruchu, wzmacnia kondycję, wytrzymałość, refleks i zdolność koncentracji, a także uczy zasad fair play i zdrowej rywalizacji. Każde dziecko może stać się mistrzem rakiety, a nawet jeśli nie zostanie drugim Rafą Nadalem czy Igą Świątek ten sport nauczy go wiele dobrego: ciężkiej pracy, poświęceń, wygrywania, ale też umiejętności radzenia sobie z porażką. Zapraszamy na zajęcia tenisa ziemnego dla dzieci w wieku 7-10 lat. 

Zajęcia tenisowe obejmują naukę podstaw gry w tenisa oraz doskonalenie techniki i taktyki gry. Treningi w grupie do 6. osób odbywały się będą dwa razy w tygodniu – we wtorki i w czwartki w godz. 15:30-16:30 na Hali Lega. Wszystkim uczestnikom zajęć tenisowych zapewniamy rakiety i piłki. Wymagane jest obuwie sportowe z jasną podeszwą oraz wygodny strój sportowy. Pierwsze zajęcia już 3 października. Zapisy na miejscu w recepcji Hali Lega lub pod numerem telefonu 87 520 20 48. Opłata wynosi 140 zł za miesiąc. Wymagane jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

REGULAMIN ZAJĘĆ SPORTOWO-REKREACYJNYCH MOSIR OLECKO – KLIKNIJ

ZGŁOSZENIE UCZESTNIKA NA ZAJĘCIA REKREACYJNO-SPORTOWE ORGANIZOWANE PRZEZ MOSiR W OLECKU – KLIKNIJ

Uwaga! Istnieje możliwość treningów indywidualnych.

Indywidualne zajęcia z trenerem dostosowane są do indywidualnych potrzeb zawodnika i pozwalają na osiągnięcie szybkich postępów w grze. Zajęcia dopasowane są do czasu wolnego uczestnika i mogą odbywać się nawet do kilku raz w tygodniu. W trakcie zajęć podnosimy umiejętności gry w tenisa, a także ćwiczymy sprawność poprawiając kondycję.