MOSiR Olecko

Aktualności

Szukamy ratowników na oleckie kąpieliska na sezon letni

Wielkimi krokami zbliża się sezon letnio-wakacyjny, a wraz z nim okres plażowania i korzystania z możliwości, które daje jezioro Oleckie Wielkie. Chcemy, by wypoczynek nad oleckim jeziorem był komfortowy i bezpieczny. W związku z tym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku ogłasza nabór na stanowisko ratownika na kąpieliska w Olecku na sezon letni.

Poszukujemy ratowników na dwa oleckie kąpieliska: „Skocznia” i „Szyjka”. Ilość etatów: 10, w tym okres zatrudnienia na 4 etatach to 20 czerwca – 31 sierpnia 2022 roku, a na 6 pozostałych ratownicy zatrudnieni będą od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 roku.

Kandydaci powinni mieć ukończone:

  • kurs młodszego ratownika wodnego, kurs ratownika wodnego lub kurs starszego ratownika wodnego;
  • kurs Kwalifikowanej Pomocy Przedmedycznej z tytułem „Ratownika”.

Nabór trwa do 3 czerwca 2022 roku. Podanie wraz z potwierdzoną „za zgodność z oryginałem” dokumentacją potwierdzającą uprawnienia oraz ważnymi badaniami lekarskimi i danymi kontaktowymi (adres korespondencyjny i numer telefonu) należy składać osobiście w recepcji Hali Lega lub pocztą na adres: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku, ul. Park 1, 19-400 Olecko z dopiskiem na kopercie „Nabór na stanowisko ratownika”.

Więcej informacji o naborze: 87 520 20 48, 87 520 27 88 oraz w Biuletynie Informacji Publicznej: www.tiny.pl/9n8km