MOSiR Olecko

Galeria

Maratony Kresowe MTB 2022 w Olecku. Na rowerach i na nogach

W niedzielę (11 września 2022 r.) na trasach w Olecku i w okolicy wystartowała kolejna edycja Maratony Kresowe MTB. Tym razem można było wybrać – wyzwanie biegowe na jednym z dwóch dystansów lub tradycyjne ściganie na rowerach na kilku dystansach, w tym najdłuższym, czyli Maratonie (51 km).

Pogoda nie rozpieszczała, co spowodowało, że wyzwanie z trudnego zmieniło się wręcz w ekstremalne, lecz na starcie stanęło wielu uśmiechniętych śmiałków i w podobnych nastrojach wszyscy wrócili na metę.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w organizacji wydarzenia niezastąpionym: Wtz Olecko, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania – „Lider w EGO”, Mazurska Pasieka Szymon Kalejta, Koło Gospodyń Wiejskich Sprytne Babki z Zajd, Pasieka Jurewicz Waldek Marzena, wolontariuszom z Urząd Miejski w Olecku oraz pracownikom zaplecza sportowo-technicznego MOSIR Olecko za drugi dzień ciężkiej i wymagającej pracy. Bez Was nie udałoby się tak, jak się udało, czyli bardzo dobrze.