MOSiR Olecko

Aktualności

Wirtualna Strzelnica

W Hali Lega powstała wirtualna strzelnica. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na trening strzelecki w bezpieczny i kontrolowany sposób. Strzelnica pozwala na symulowanie różnych sytuacji bojowych. Wszystkie trafienia są obrazowane na ekranie.

Bezpłatnie mogą z niej korzystać uczniowie szkół, które prowadzą działalność dydaktyczno-wychowawczą w dziedzinie obronności państwa, a także organizacje pozarządowe działające na rzecz obronności państwa. Dla wspominanych grup strzelnica jest dostępna w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 8:00-15:00.

Obiekt jest również dostępny dla klientów indywidualnych od 16. roku życia. Osoby zainteresowane strzelectwem mogą skorzystać z wirtualnej strzelnicy we wtorki i czwartki w godzinach 10:00-18:00. Opłata za godzinę strzelania przy jednorazowym wejściu do 4 osób wynosi 40 zł od osoby. Koszt godzinnego strzelania przy grupie 5-8 osób wynosi 30,00 zł od osoby. Użycie dodatkowego magazynku lub innej broni wynosi 10,00 zł.

Wymienione grupy oraz klientów indywidualnych obowiązuje rezerwacja z minimum jednodniowym wyprzedzeniem do godziny 15:00. Obowiązuje obuwie na zmianę.

Regulamin wirtualnej strzelnicy – KLIKNIJ