MOSiR Olecko

Aktualności

Turniej Squasha o Puchar Dyrektora

Zapraszamy miłośników squasha na Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR w Olecku. Zmagania zawodników odbędą się 14 stycznia 2023 r., o godz. 10:00 na korcie w Hali Lega.

Rywalizacja zostanie rozegrana w kategorii OPEN bez podziału na płeć. Turniej rozgrywany będzie systemem „Best of 3” – gramy do dwóch wygranych setów, każdy set rozgrywany jest do 11 punktów. Zawodnik zdobywający 11 punkt wygrywa seta (przy stanie po 10, do dwóch punktów przewagi). W przypadku mniejszej ilości zawodników Organizator zadecyduje o systemie rozegrania turnieju. Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania stroju sportowego i własnej rakiety. Dla zwycięzcy przewidziano puchar i dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do 12 stycznia 2023 r.  tylko i wyłącznie drogą mailową: centrumsportu@mosir.olecko.pl

Liczba miejsc ograniczona do 8 zawodników. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wpisowe wynosi 60 zł – płatne w recepcji w Hali Lega przed turniejem.