MOSiR Olecko

Aktualności

Sport i świetna zabawa. XV Olecka Olimpiada Milusińskich

28 maja będzie najpiękniejszą sobotą miesiąca. Stadion Miejski w Olecku wypełnią bowiem najmłodsi sportowcy, których cieszyła będzie świetna zabawa, nutka rywalizacji i doping ze strony rodziców oraz dziadków. Zapraszamy na XV Olimpiadę Milusińskich im. Romualda Wojnowskiego. Początek o godz. 12:00.

Do udziału w sportowym święcie dzieci zapraszamy młodych sportowców urodzonych w latach 2012-2019. Dzieci 3-letnie (rocznik 2019), 4-letnie (rocznik 2018), 5-letnie (rocznik 2017) i 6-letnie (rocznik 2016) wystartują w konkurencjach tylko w swoim roczniku. Dzieci 7- i 8-letnie (roczniki 2014 i 2015) wystartują w rocznikach łączonych, podobnie jak 9- i 10-letnie (roczniki 2012 i 2013).

W każdej kategorii wiekowej przeprowadzimy trzy konkurencje. Każde dziecko może wystartować w każdej z nich i świetnie się bawić. W każdej kategorii wiekowej będzie okazja wystartować z rodzicem w najeżonym przeszkodami, mniej lub bardziej, torze wyścigowym. Szczegółowe konkurencje zostaną przedstawione w dniu zawodów, ale na pewno nie zabraknie toczenia piłki, skoków w workach i strzałów na bramkę.

Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów w biurze Olimpiady Milusińskich na murawie stadionu piłkarsko-lekkoatletycznego od godz. 11:00. Każde dziecko będzie mogło wziąć udział w każdej z proponowanych mu konkurencji w przypisanym roczniku.

Prosimy o zabranie wygodnego stroju sportowego oraz wody.