MOSiR Olecko

Aktualności

Rodzinny Poranek Sportowy

W niedzielę, 26 listopada zapraszamy na Rodzinny Poranek Sportowy. Do Waszej dyspozycji oddajemy przestrzeń w hali wraz z masą najróżniejszego sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Do tego dmuchańce, speedball, teqball, a także strefa badmintona. To znakomita okazja, by w rodzinnym gronie spędzić aktywnie kilka niedzielnych chwil. Zapraszamy w godzinach 10:00-12:00. 

W strefie gier i zabaw będzie możliwość skorzystania z piłek do gier zespołowych, materacy, dużych puzzli piankowych, pachołków, piłek fitness, hula hop, skakanek i wielu innych. Do tego dmuchańce, speedball, teqball. Wstęp: 15 zł od dziecka przy maksymalnie dwóch dorosłych opiekunach. Płatne w recepcji lub kasie Hali Lega w dniu wydarzenia.

Dodatkowo w ramach akcji Polskiego Związku Badmintona we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki, Piknik Rodzinny z Badmintonem Lato 2023 oraz Fundacją Narodowy Badminton pod nazwą „Badmintonowe pikniki rodzinne na 160-lecie powstania styczniowego” na hali będzie rozstawiona bezpłatna strefa badmintona.

W zależności od liczby uczestników i obłożenia danej atrakcji czas zabawy na atrakcji będzie regulowany. Podobnie jak liczba bawiących się w jednym momencie na dmuchanej atrakcji.

Każde uczestniczące w Rodzinnym Poranku Sportowym dziecko musi pozostawać pod opieką co najmniej jednej osoby dorosłej przez cały czas pobytu w Hali Lega.