MOSiR Olecko

Aktualności

Reprezentacja Polski U-16 pokonała Litwę w Olecku

Reprezentacja Polski U-16 rozbiła aż 7:0 Litwę w meczu towarzyskim rozegranym w Olecku.

Ekipa U-16 prowadzona przez Marcina Dornę dała prawdziwy koncert w I połowie spotkania z Litwą w Olecku. Biało-Czerwoni już do przerwy prowadzili bowiem aż 6:0. Po zmianie stron dołożyli jednego gola.  Gole do przerwy strzelili Daniel Mikołajewski dwa (6. i 16. minuta), Oskar Tomczyk trzy (31., 35. i 45. minuta) oraz Jakub Krzyżanowski w 25. minucie. Po zmianie stron trafił tylko Karol Borys w 71. minucie, a Biało-Czerwoni zmarnowali m.in. rzut karny, bowiem Daniem Mikołajewski posłał piłkę wysoko nad bramką. Rewanż w czwartek o 12:00 w Gołdapi.

Polacy zagrali w składzie wyjściowym: 1. Miłosz Piekutowski – 2. Łukasz Kabaj, 3. Jakub Krzyżanowski, 4. Patryk Olejnik, 5. Igor Orlikowski, 6. Bartosz Pioterczak, 7. Filip Wolski, 8. Karol Borys, 9. Daniel Mikołajewski, 10. Oskar Tomczyk, 11. Alex Bugaj.