Obiekty sportowe

Ścianka wspinaczkowa

Zapraszamy do korzystania ze Ścianki Wspinaczkowej w Hali LEGA.

Jest to nowoczesny obiekt spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz umożliwiający rozgrywanie zawodów sportowych do poziomu mistrzostw Europy włącznie. To ostatnie możliwe jest dzięki dwóm dziesięciometrowym torom do wspinaczki na czas. Jest to jeden z najwyższych i największych tego typu obiektów w Polsce. Najtrudniejsza trasa kończy się na wysokości prawie 14 metrów. Na ściance można rozpoczynać naukę wspinania, szkolić się i doskonalić umiejętności na różnych trasach i wysokościach.

Korzystać ze ścianki można jedynie w obecności osoby asekurującej posiadającej odpowiednie uprawnienia.

Rezerwacji na wspinanie się można dokonać dzwoniąc na numer telefonu MOSiR Olecko: 87 520 20 48.

Parametry ścianki:

  • wysokość 14 m,
  • szerokość podstawy 20 m,
  • przewieszenie 3 m.

Opiekę nad wspinaczami i ścianką wspinaczkową sprawuje operator ścian wspinaczkowych Robert Markowski – instruktor rekreacji ruchowej MOSiR Olecko, tel.: 87 520 20 48.

Cennik

  • wejście z operatorem MOSiR Olecko – 65 zł/h. (Uwaga! Wejścia z operatorem MOSiR Olecko tylko po wcześniejszym (telefonicznym) uzgodnieniu)
  • wejście z własnym operatorem – 20 zł/h.
  • wejście dla grupy (max. 15 osób) z instruktorem MOSiR Olecko – 160 zł/h ****
  • wejście dla grupy (max. 15 osób) z własnym instruktorem  – 120 zł/h ****

**** grupa zorganizowana i inne podmioty, które przed wejście na obiekt podpisały stosowną umowę najmu (np. kluby sportowe, stowarzyszenia, fundacje)

Zmierz się z grawitacją! Poczuj siłę własnego chwytu i dreszcz emocji! Serdecznie zapraszamy!

Wirtualny spacer

screenshot z wirtualnego spaceru

Business View to wysokiej jakości wirtualny spacer stworzony ze zdjęć 360º i wykonany w technologii Street View. Jest dostępny w wyszukiwarce Google, na Mapach Google i w Google+.

Aby zwiedzić wszystkie obiekty Hali „Lega” kliknij na liście niżej lub wybierz w menu po prawej stronie odpowiedni numer.