MOSiR Olecko

Aktualności

Mistrzostwa województwa skrzatów i żaków w tenisie stołowym

30 kwietnia (sobota) w Hali Lega odbędą się mistrzostwa województw w tenisie stołowym w kategoriach wiekowych skrzat i żak. Zmagania młodych tenisistów stołowych odbędą się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Olecka Karola Sobczaka.

Oficjalne otwarcie mistrzostw o godz. 10:00. Początek rywalizacji młodych zawodników przy stołach tenisowych o godz. 10:15

Uczestnictwo

Prawo startu posiadają zawodnicy z województwa warmińsko-mazurskiego dysponujący aktualną licencję okresową zawodnika PZTS na sezon 2021/2022 Kategoria żak: urodzeni w 2011 i młodsi, kategoria skrzat: urodzeni w 2013 i młodsi.

Uwaga! W kategorii skrzat nie wymagana jest licencja PZTS.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek WMZTS prawo do startu posiadają zawodnicy, którzy wzięli udział w co najmniej jednym turnieju GPWM lub GPP w danej kategorii wiekowej – dotyczy kategorii żak.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie na podstawie klubowej karty zgłoszeniowej (w załączeniu). Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 kwietnia (czwartek) do godz. 18:00, zgłoszeń dokonują kluby na adres e-mail: rozgrywkiindywidualne@gmail.com. Wraz ze zgłoszeniem uczestników należy zgłosić osoby z ekipy klubowej (trenerzy, opiekunowie, itp.).

W wyjątkowych przypadkach dopuszczalne jest zgłoszenie składów do gier podwójnych i gier podwójnych mieszanych w dniu zawodów, do godz. 10:00 przy stoliku sędziego głównego.

Szczegółowe informacje, komunikat organizacyjny oraz karty zgłoszeniowe można znaleźć na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisa Stołowego pod adresem: www.wmzts.pl.