MOSiR Olecko

Aktualności

„Kobieta Idealna” w Hali Lega. Spektakl przełożony

Komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Znani i przede wszystkim znakomicie aktorzy w świetnie napisanych rolach. Ciekawa fabuła, dużo śmiechu, ale też momenty do zastanowienia się nad rolą kobiet i mężczyzn oraz ich relacji. Ale czy z odpowiedzią na pytanie o to, czy kobieta idealna istnieje…? Być może, ale dowiemy się o tym jednak nie 11 czerwca, a jesienią. Spektakl w Hali Lega został bowiem przeniesiony na inny termin, o którym wkrótce poinformujemy.

Spektakl „Kobieta Idealna”
Sobota, 11.06.2022 r., godz. 19:00 – ZMIANA TERMINU. SPEKTAKL PRZENIESIONY NA JESIEŃ 2022
Hala Lega, Olecko, ul. Park 1
Informacje i rezerwacje: 725 107 673
bilety: kupbilecik.pl, biletyna.pl, ebilet.pl

obsada (wymiennie):
Skarga/Majchrzak/Ibisz,
Dziurman/Czajka/Milowicz,
Damięcki/Pietrzak/Dąbrowski,
Biedrzyńska/Stalińska/Wójcik
reżyseria: Stefan Friedmann, Adrianna Biedrzyńska
kostiumy i scenografia: Małgorzata Tarasiewicz-Wosik
muzyka: Mariusz Telicki

Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą

Greta i Albert to małżeństwo aktorów, którzy wiodą szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich pokonuje problem na własny sposób. Greta stawia mu czoła za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje… do czasu. Przyszłość… Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?

Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawiają się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard, to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę?

A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę. Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji, żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował, aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje?

Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?