MOSiR Olecko

Aktualności

Jak dobrze znasz swoje miasto? Miejski quiz z Centrum Informacji Turystycznej

Codziennie przechadzasz się po uliczkach Olecka, mijasz znane budynki i miejsca. Mógłbyś rzec, że znasz je na pamięć. Ale czy na pewno? Czasem to, co jest najbliżej nas i co mijamy na co dzień, nam umyka, nasz wzrok tego nie zauważa, nie rejestruje szczegółów, ciekawych detali. Sprawdź swoją wiedzę w miejskim quizie i dowiedz się JAK DOBRZE ZNASZ SWOJE MIASTO?
Na czym gra polega?

  • Przyjdź do Centrum Informacji Turystycznej 3 lipca między godziną 10:00 a 14:00 (quiz nie zajmie Ci więcej niż 10-15 min);
  • Obejrzyj zdjęcia, które znajdują się w witrynie;
  • Odgadnij, gdzie zostały zrobione zdjęcia i zapisz swoje odpowiedzi na karcie uczestnika, którą otrzymasz od pracownika CiT.

Uczestnicy quizu mogą wygrać NAGRODY! Wypełniając kartę uczestnika, bierzesz udział w losowaniu, które odbędzie się po zakończeniu quizu (szczegóły w regulaminie – KLIKNIJ)

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców Olecka w każdym wieku (choć sugerujemy, by młodsi uczestnicy skorzystali z pomocy dorosłych – niektóre zagadki mogą być trudne)

A w realizacji quizu wspierają nas nasi Partnerzy:
Urząd Miejski w Olecku, ROK Mazury Garbate, Księgarnia Hermiona (Plac Wolności 23), Kresowiak (Kościuszki 8), Sala Zabaw „Piórko” (Gołdapska 31), Paleta Smaków (Plac Wolności), Lody Harasim (Gołdapska 15), Cukiernia Jana (Plac Wolności 9).

Dziękujemy serdecznie!