MOSiR Olecko

Galeria

Mistrzostwa Polski SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych

26 października na trasach biegowych na terach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku odbyły się Mistrzostwa Polski Szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dzieci i młodzież rywalizowały w trzech przedziałach wiekowych. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stawali zawodnicy z Bytomia. Na starcie stanęły też sztafety z oleckich szkół.

IGRZYSKA DZIECI – DZIEWCZĘTA – 6 x 800 m

  1. SP 204 Warszawa (MAZ) – 16 minut i 28 sekund

  2. SP 7 Częstochowa (ŚL) – 16,43

  3. SSP 46 Wrocław (DŚL) – 17,11

  4. SP 51 Poznań (WLKP) -17,11

  5. SP 15 z OSM Bydgoszcz (K-P) – 17,21

  6. SMS Ustrzyki Dolne (PKR) – 17,22

  7. SP Pogórze (POM) – 17,44

  8. SP 4 Barlinek (ZPM) – 17,45

  9. SP Mosina (WLKP) – 18,14

  10. SP 3 Wąbrzeźno (K-P) – 18,22

  11. SP 3 Aleksandrów Łódzki (ŁDZ) – 18,25

  12. SP Turośl (PDL) – 18,30

  13. SP 1 Nysa (OPO) – 18,34

  14. SP 3 Tomaszów Lubelski (LBL) – 18,49

  15. SP Wilkasy (W-M) – 19,15

  16. SP 1 Pisz (W-M) – 19,50

IGRZYSKA DZIECI – CHŁOPCY – 6 x 1000 m

  1. SP 3 Aleksandrów Łódzki (ŁDZ) – 18,28

  2. SP 6 Kwidzyn (POM) – 18,37

  3. SP 303 Warszawa (MAZ) – 18,39

  4. SP Blizne (PKR) – 18,41

  5. SP 5 Łomża (PDL) – 19,15

  6. SP 6 Opalenica ((WLKP) – 19,20

  7. SP SMS Junior Wrocław (DLŚ) – 19,36

  8. SP 1 Sulęcin (LBU) – 19,55

  9. SP z OI Pyrzyce (ZPM) – 20,05

  10. SP 20 Grudziądz (K-P) – 20,25

  11. SP 3 Namysłów (OPO) – 20,32

  12. SP 1 Hrubieszów (LBL) – 20,47

  13. SP Wilkasy (W-M) – 21,42

  14. SP 1 Pisz (W-M) – 22,09

  15. SP 1 Olecko (W-M) – 25,06

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – DZIEWCZĘTA – 6 x 1000 m

  1. SP SM Bytom (ŚL) – 18,53

  2. SP 15 z OSM Bydgoszcz (K-P) – 19,07

  3. SP Pogórze (POM) – 19,21

  4. SP 91 Kraków (MŁP) – 19,48

  5. SP 280 Warszawa (MAZ) – 19,50

  6. SP Bojanowo (WLKP) – 19,52

  7. SP 1 Szczecinek (ZPM) – 20,08

  8. SP 5 Namysłów (OPO) – 20,15

  9. SP 51 Poznań (WLKP) – 20,21

  10. SP 4 Sieradz (ŁDZ) – 20,22

  11. SP 2 Tomaszów Lubelski (LBL) – 20,22

  12. ZSP nr 2 Białystok (PDL) – 20,25

  13. SP 10 Wrocław (DŚL) – 20,27

  14. SP Lubatowa (PKR) – 20,48

  15. SP 47 Bydgoszcz (K-P) – 20,53

  16. SP 3 Olecko (W-M) – 24,05

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – CHŁOPCY – 6 x 1200 m

  1. SP 21 Poznań (WLKP) – 20,50

  2. SP Namysłów (OPO) – 20,50

  3. ZSP Czerniewice (ŁDZ) – 20,53

  4. ZSO MS nr 3 Bialystok (PDL) – 20,55

  5. SP 15 z OSM Bydgoszcz (K-P) – 20,56

  6. SMS Tychy (ŚL) – 21,09

  7. ZSP Wojnowice (WLKP) – 21,24

  8. SP 20 Wrocław (DŚL) – 21,42

  9. SP 7 Koszalin (ZPM) – 21,55

  10. SP Józefosław (MAZ) – 21,55

  11. SP 10 Wrocław (DŚL) – 21,59

  12. SP Nowy Wiśnicz (MŁP) – 21,59

  13. SP 20 Grudziądz (K-P) – 22,01

  14. SP Lubaczów (PKR) – 22,28

  15. SP Blizne (PKR) – 22,37

  16. SP Pogódki (POM) – 22,45

  17. SP 2 Tomaszów Lubelski (LBL) – 23,01

  18. SP 2 Strzelce Krajeńskie (LBU) – 25,11

  19. SP 1 Olecko (W-M) – 25,18

LICEALIADA – DZIEWCZĘTA – 6 x 1000 m

  1. V LO Bytom (SL) – 17,43

  2. LO Puszczykowo (WLKP) – 18,07

  3. I LO Gorzów (LBU) – 18,24

  4. ZSR Białystok (PDL) – 18,26

  5. PLO Opole (OPO) – 18,27

  6. Liceum Sportowe Rzeszów (PKR) – 18,51

  7. ZSSiMS Gdańsk (POM) – 19,03

  8. LMS Łomża (PDL) – 19,10

  9. LO Wieliczka (MŁP) – 19,11

  10. XXXIII LO Warszawa (MAZ) – 19,13

  11. I LO Szczecinek (ZPM) – 19,23

  12. I LO Gniezno (WLKP) – 19,52

  13. VI LO Kielce (ŚW) – 20,05

  14. I LO Bydgoszcz (K-P) – 20,29

  15. ZS nr 2 Szczytno (W-M) – 20,53

  16. ZS nr 1 Rypin (K-P) – 21,03

  17. ZSLiZaw Olecko (W-M) – 23,57

LICEALIADA – CHŁOPCY – 6 x 1200 m

  1. ZSSiMS Gdańsk (POM) – 18,17

  2. LO Puszczykowo (WLKP) – 18,40

  3. PZS nr 4 Wejherowo (POM) – 18,42

  4. LIX LO Warszawa (MAZ) – 18,50

  5. V LO MS Bytom (ŚL) – 18,54

  6. ACEZ Biłgoraj (LBU) – 18,59

  7. XI LO SM Bydgoszcz (K-P) – 19,17

  8. ŁMS Łomża (PDL) – 19,37

  9. ZSP nr 2 Gryfino (ZPM) – 19,40

  10. I LO Gorzów (LBU) – 19,45

  11. ZSM Kielce (ŚW) – 19,47

  12. PLO VI Opole (OPO) – 19,53

  13. ZSM nr 1 Bydgoszcz (K-P) – 19,57

  14. ZSR Bialystok (PDL) – 20,08

  15. ZSSam Nowy Sącz (MŁP) – 20,17

  16. ZSP Kleszczów (ŁDZ) – 20,34

  17. ZS nr 1 Szczytno (W-M) – 20,38

  18. ZSLiZaw Olecko (W-M) – 23,59

Organizatorem był Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku.