MOSiR Olecko

Aktualności

2021-02-17

BIEG DLA KOBIET 7 marca 2021 godz.12.00

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku zaprasza na specjalny bieg z okazji Dnia Kobiet. Na starcie mogą stanąć jednak nie tylko panie, ale wszyscy chętni. Ruszamy 7 marca 2021 roku o godzinie 12:00 spod bramy głównej Stadionu Miejskiego.

MOSiR Olecko zaprasza na około 3-kilometrową trasę po swoich parku w okolicach chluby naszego miasta, czyli pięknych obiektów sportowych. Start biegu, ale nie tylko, bo mile widziani są też tradycyjni „chodziarze” i osoby uprawiające nordic walking, o godz. 12:00 spod Stadionu Miejskiego.

Impreza nie będzie polegała na rywalizacji.

Każdy, kto wystartuje, może pokonać trasę swoim tempem, w swoim stylu, chętni mogą przebiec ją nawet dwa razy.

Każdego uczestnika zachęcamy natomiast do podjęcia wyzwania i zarejestrowania swojego biegu na www.biegowewyzwanie.pl, a przez to pomoc FUNDACJI „POMOC KOBIETOM i DZIECIOM”. Dostępne są najróżniejsze pakiety. Czas na rejestrację mija 22 lutego, ale w oleckim biegu mogą wystartować wszyscy. Oczywiście przy zachowaniu aktualnych przepisów reżimu sanitarnego. Mamy nadzieję, że ewentualne obostrzenia nie zmuszą nas do odwołania tego biegu.

Po chwili aktywności fizycznej na polu namiotowym MOSiR na uczestników czekało będzie ognisko. Prosimy o zabranie swoich ulubionych posiłków regeneracyjnych. Na miejscu będzie dostępna kawa i herbata.

Niedziela, 7 marca, godz. 12:00. Brama główna Stadionu Miejskiego w Olecku. Ruszasz się z nami?