MOSiR Olecko

Aktualności

Amatorski Turniej Halowej Piłki Nożnej

Powoli zbliża się zima, więc nadchodzi też czas na granie w piłkę na hali. Już 4 grudnia pierwsza okazja w jesienno-zimowym okresie, by powalczyć na parkiecie Hali Lega. Zapraszamy na Amatorski Turniej Halowej Piłki Nożnej. Zbierajcie kolegów z zakładu pracy, znajomych, rodzinę, brata, szwagra, namówcie szefa i gramy.

Amatorski Turniej Halowej Piłki Nożnej
Sobota, 4.12.2021, godz. 10:00
Hala Lega, ul. Park 1, Olecko
zapisy (do 30.11.2021 r. lub wyczerpnia miejsc): centrumsportu@mosir.olecko.plprzy zgłoszeniu drużyny podać należy: nazwę drużyny, imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy kapitana)
wpisowe: 100 zł od drużyny
liczba miejsc ograniczona

Do udziału w turnieju zapraszamy wszystkich chętnych. Warunkiem jest ukończenie 18. roku życia, brak przeciwwskazań lekarskich do gry i przeżywania ogromnych emocji oraz brak zrzeszenia w klubie uczestniczącym w rozgrywkach organizowanych przez Związki Piłki Nożnej – w każdej drużynie może wystąpić tylko jeden zawodnik, który występuje w takiej lidze.

Czekamy na drużyny złożone z kolegów, znajomych, a także zespoły-reprezentacje zakładów pracy. W Olecku na pewno nie brakuje osób, które chętnie grają w piłkę i regularnie spotykają się, by poganiać za gałą. A może znajdą się chętni także spoza Olecka, którzy przyjadą zmierzyć się z reprezentantami stolicy Mazur Garbatych.

Regulamin Amatorskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej – KLIKNIJ!