MOSiR Olecko

Aktualności

„W Kobietach Jest Moc”. Zapraszamy na bieg otwarty z okazji Dnia Kobiet

Tegoroczny Dzień Kobiet świętować zamierzamy na biegowo. W niedzielę, 6 marca, zapraszamy wszystkie panie, ale także panów, na bieg otwarty z okazji Dnia Kobiet oraz wydarzenia towarzyszące.

Rozpoczęcie wydarzenia „W kobietach jest moc” nastąpi o godzinie 11:00 w strefie umiejscowionej na boisku ze sztuczną murawą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olecku.

Przed startem 3-kilometrowego biegu głównego odbędzie się specjalny sprint mężczyzn z kwiatkiem na 80 metrów. Na mecie na pewno nie zabraknie Pań, którym będzie można wręczyć kwiatek, więc na start może warto zabrać cały bukiet.

Po sprincie nastąpi wspólny start biegu głównego. Do pokonania będą dwie pętle (po 1,5 km) 3-kilometrowej trasy wiodącej po parku na terenach MOSiR. Pobiegniemy m.in. wzdłuż pola namiotowego za stadionem miejskim i obok Hali Lega. Trasa będzie oznaczona strzałkami kierunkowymi. Dystans można pokonać także spacerem lub z kijkami nordic walking.

Po biegu wszystkich uczestników zapraszamy na rozgrzewające kawę i herbatę oraz ognisko (prosimy o zabranie własnego koszyczka).

Udział w biegu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji, ale zachęcamy jednocześnie do zgłaszania chęci startu poprzez zaznaczenie opcji „Wezmę udział” w wydarzeniu na stronie MOSiR Olecko na Facebooku.